Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/sluntechcz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/sluntechcz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/sluntechcz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
NOVETA PLUS – Sluntech – Jaromír Havlík

+420 725 866 468

Markýza Noveta Plus je charakteristická systémem překřížených ramen, které umožňují výsuv stejný a větší, než je samotná šířka markýzy.

Látku lze chránit přídavnou stříškou s bočnicemi a spodním krytem, které dohromady vytváří tzv. polokazetu, která chrání látku v době, kdy není markýza využívána.

Unikátní systém překřížených ramen umožňuje zastínit i prostor, který vyžaduje větší výsuv markýzy, než je její šířka, která může být maximálně 4,25 m.

Výsuvná konstrukce markýze může být provedena ve čtyřech standardních barvách – bílá, stříbrná, hnědá a strukturovaný antracit. Za příplatek je ale možné dodat jakoukoliv barvu dle RAL s delším dodacím termínem.

Akrylová látka z kolekce CLIMAX obsahuje ochranný UV faktor proti škodlivému záření. Volitelně je také možné dodat výsuvný volán, jenž umožní zastínit i nízké podvečerní slunce.

Produktový list