SLUNTECH - Jaromír Havlík
+420 725 866 468
venkovní roleta AL-37 Loučeň

Římské rolety


Římské rolety  - SLUNTECH - Jaromír Havlík

Římské rolety jsou vhodné pro moderní i klasické interiéry. Běžně jsou využívány nejen jako stínicí, ale také jako dekorativní prvek. Pozornost je věnována především výběru a způsobu zpracování látky. Švy jsou šity neviditelnými stehy, což podtrhuje dokonalé zpracování celého výrobku.

 

Snadná údržba rolet

Výhodou je velmi jednoduchá údržba římských záclonových rolet. Látka je k profilu přichycena suchým zipem. Lze ji tedy jednoduše sejmout a vyprat, případně vyměnit za novou s odlišným designem. Nabízíme látky s vysokou barevnou a tvarovou stálostí.

Popis římské rolety

Typické pro římské rolety jsou horizontální sklady. Sklolaminátové výztuže rozdělují plochu na stejně široké horizontální pruhy. Lamináty jsou vloženy do tunýlku, který vznikne sešitím látky na přední nebo zadní straně rolety. Pro dosažení co nejmenšího narušení vzoru u látek s potiskem, doporučujeme tunýlky z přední strany.
Složená látka zůstává v horní části rolety. Aby římská roleta neomezovala funkčnost oken, je nutné mít dostatečný prostor pro její montáž. Výšku paketu je možné ovlivnit výběrem vhodného způsobu provedení. Při umístění několika rolet vedle sebe působí sestava jako kompaktní celek pomocí sladění laminátových výztuh.
 
U římských rolet je často využívána možnost jejich podšívání.

Moderní výrobní technologie

Při výrobním postupu využíváme nejmodernější technologie, které, mimo jiné, umožňují řezání látky laserem ve svislé poloze nebo (díky plné automatizaci) šití 100% rovných tunýlků. Vysokou kvalitu zpracování a funkčnosti garantujeme i pro extrémně velké rozměry. Římské rolety je možné použít až do šířky 4200mm a výšky 5900mm.

 

Technická specifikace

Max. šířka: až 4200mm (dle použitého systému a způsobu ovládání)
Max. výška: až 5900mm (dle použitého systému a způsobu ovládání)


Zpět na látkové stínění Poptávka Fotogalerie

SLUNTECH - Jaromír Havlík
Všechlapy 144, 288 02 Nymburk
+420 725 866 468, jaromir.havlik@sluntech.cz

Copyright © 2019 by SLUNTECH - Jaromír Havlík | realizace Regional
Jaromír Havlík - Sluntech - Žaluzie, rolety, markýzy
Hodnocení na webu Nejřemeslníci.cz