SLUNTECH - Jaromír Havlík
+420 725 866 468
Venkovní rolety Alukon - Praha 10 Záběhlice

Twintex


Twintex  - SLUNTECH - Jaromír Havlík

Popis rolety Twintex

Díky použitému typu látky se může Twintex velkou mírou podílet na osobitém a útulném vzhledu interiéru. Rolety jsou vhodné do bytů i do veřejných prostor. Látkové rolety do oken  Twintex dokáží splnit představy i nejnáročnějších klientů. Jedná se o jeden z posledních trendů v interiérové stínicí technice, často označovaný jako látkové rolety den a noc.
 
Na látce se střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Jejich vzájemné překrývání umožňuje vysokou regulaci průniku světla podobně jako u žaluzií. Šířka jednotlivých pruhů je odvislá od výběru látky. Pokud je instalováno více rolet vedle sebe, docílíme dokonalého vzhledu celé sestavy pomocí sladění pruhů.
 
Při vytažení je látka navíjena na trubku, což umožňuje skrýt roletu do velmi malého obalu. Výhodou je také snadná údržba látky. Drobných nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. V současné kolekci jsou zahrnuté i látky s nehořlavou úpravou. Na vyžádání předložíme příslušné certifikáty.

Standardní provedení

Okenní rolety Twintex jsou běžně dodávány v bílé nebo šedé barvě. Samozřejmostí je i kovový řetízek, který dotváří celkový designový vzhled výrobku. Návin látky v horní části je možné skrýt do kazety, která může být nalakována do některého z barevných tónů použitých v interiéru.

 

Montáž rolety Twintex

Twintex je možné montovat na stěnu i na strop. Na rozdíl od klasické látkové rolety je Twintex standardně dodáván s montážním profilem, který instalaci výrazně usnadní.
 
Instalace vnitřních rolet není složitá. Pro záruku správného seřízení a bezchybného fungování rolety však doporučujeme využít služeb odborné montážní firmy, která má v této oblasti nezbytné zkušenosti. Na vyžádání vám rádi poskytneme kontakt na našeho obchodního partnera ve vašem regionu.

 

Technická specifikace

Max. šířka: až 2600mm
Max. výška: až 3000mm


Zpět na látkové stínění Poptávka Fotogalerie

SLUNTECH - Jaromír Havlík
Všechlapy 144, 288 02 Nymburk
+420 725 866 468, jaromir.havlik@sluntech.cz

Copyright © 2019 by SLUNTECH - Jaromír Havlík | realizace Regional
Jaromír Havlík - Sluntech - Žaluzie, rolety, markýzy
Hodnocení na webu Nejřemeslníci.cz